Zberňa TIPOS

Hrajte s nami LOTO, LOTO 5 z 35, EUROMILIÓNY, KENO 10, KLUB KENO ... Jackpoty v hrách sú lákavé. Prídte skúsiť sťastie. Možno príde práve u nás. Ak to nebude v niektorej z uvedených hier, ešte je možnosť zakúpiť si stieracie žreby.

Návšteva zberne TIPOS nie je iba o loteriách a hrách, ponúkame tiež možnosť dobitia kreditu Easy a Orange, tiež Funfón.

 

Čo  je TIPOS?... čo je to za spoločnosť?...aký má zámer?... je dobré vedieť viac ako len to, že sú to hry a žreby...  

Hlavným zámerom národnej lotériovej spoločnosti TIPOS je výrazne sa profilovať ako stabilná, dynamická a dôveryhodná národná lotériová spoločnosť, ktorá vytvára zdroje na podporu dobrých vecí.

 

Spoločnosť TIPOS je národná lotériová spoločnosť, akciová spoločnosť, jej 100-percentným akcionárom je Ministerstvo financií SR. Pôsobí na základe zákona č. 171/2005 Z.z. o hazardných hrách (do r. 2005 zákona č. 194/1990 Zb.).

Spoločnosť TIPOS odvádza do štátneho rozpočtu zákonné odvody. V zmysle zákona o hazardných hrách sú peniaze zo štátneho rozpočtu následne prerozdeľované na vykonávanie všeobecne prospešných služieb, ktorými sú najmä poskytovanie zdravotnej starostlivosti, poskytovanie sociálnej starostlivosti a pomoci a humanitárna starostlivosť, tvorba, rozvoj, ochrana a obnova kultúrnych hodnôt, podpora umeleckej tvorby a kultúrnych aktivít, vzdelávanie, výchova, rozvoj športu, tvorba a ochrana životného prostredia a ochrana zdravia obyvateľstvana podporu telovýchovy, športu, školstva a mládeže, na zdravotnícke, kultúrne a enviromentálne účely.

Hodnoty spoločnosti TIPOS, na ktorých stavia svoje pôsobenie na trhu sú čestnosť, spoľahlivosť, dôslednosť.